Party-boats

Pramoginio laivo nuoma Vilniuje

Laivo nuoma – tai puiki galimybė savo šventę perkelti ant vandens. Nerimi plaukiantis laivas leis visiškai kitaip atšvęsti bernvakarį, mergvakarį, gimtadienį, vestuves ar bet kokią kitą Jums svarbią šventę, kurią Jūs norite paversti įsimintina ir išskirtine.

Rinkdamiesi Party-Boats laivo nuomą Vilniuje, Jūs ne tik galėsite smagiai švęsti pačiame miesto centre, bet taip pat pamatysite kiek kitokį Vilnių, kuris nuo kranto atrodo visai kitaip.

15-os vietų laivo nuoma pilnai patenkins nedidelės kompanijos lūkesčius. Tai puikus laivas, kuriame ne tik patogios sėdimos vietos, bet taip pat yra pora staliukų Jūsų vaišėms.

Laivas aprūpintas ir stogu, todėl jei netikėtai subjurtų oras ir užkluptų lietus – ne bėda, kelionės nutraukti tikrai nereikėtų, o kaip tik galėtumėte romantiškai paklausyti lietaus barbenimo, pasimėgauti buvimu laive.

Šio puikaus laivo nuoma Vilniuje – galimybė labai smagiai atšvęsti Jums svarbią šventę, sutikti svečius ar romantiškai praleisti vakarą su savo artimiausiais žmonėmis.

Kviečiame išmėginti puikaus Party-Boats pramoginio laivo nuomą Vilniuje. Net jei ir neplanuojate jokios šventės – nustebinkite savo antrąją pusę romantišku pasiplaukiojimu Nerimi!

Laivo nuomą siūlome įvairioms pramogoms

  • Mergvakariams

  • Bernvakariams

  • Gimtadieniams

  • Įmonių reikmėms

  • Romantiškam pasiplaukiojimui

  • Vestuvėms

laivo nuomos Kainos


1:00 val.

65 €


1:30 val.

95 €


2:00 val.

120 €


3:00 val.

170 €


Valandos plaukimo maršrutas

Lietuvos Respublikos seimas – Šilo tiltas – Lietuvos Respublikos seimas.


Dviejų valandų plaukimo maršrutas

Lietuvos Respublikos seimas – Valakampių 1-asis pliažas – Lietuvos Respublikos seimas.


1-os valandos prastova

45 €